Your limit is on demand. The limit can be raised.>
Tuš a pastel na papíře, 16,5 x 10 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno dole uprostřed Liesler.Autor viz T 2/35, TD 119, V 3/230, B 6/660, NEČVU 1/451.